Wyjazdy SKIEXPRESSBUS

Rezerwacja biletów atokarowych

Działamy na rynku Polskim od 2003 roku. W 2022 roku przekształciliśmy się w spółkę z o.o. Wpisani jesteśmy do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Dolnośląskiego pod numerem: 33727.

Spełniamy wszelkie wymogi ustawy o turystyce oraz posiadamy ubezpieczenie OC w Signal Iduna TU SA. Figurujemy również w Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych prowadzonej przez Centrum Informacji Gospodarczej Ministerstwa Gospodarki. Jako przewoźnik posiadamy certyfikat kompetencji zawodowej w MIĘDZYNARODOWYM TRANSPORCIE DROGOWYM OSÓB NR. 00687/F3/04. Licencje Nr OU -002258.
Specjalizujemy się w organizacji autokarowych wyjazdów narciarskich zarówno dla osób prywatnych jak i firm.
Wybieramy najciekawsze ośrodki narciarskie w Czechach. Możecie tam nie tylko szusować po stokach , ale również uprawiać narciarstwo biegowe jak i bardzo popularny Nordic walking.

Firma Voyager.com Sp.z o.o. została zarejestrowana w roku 2000. Powstała z przekształcenia firmy informatycznej OPT INFO zarejestrowanej w 1992r. Działalność firmy skupia się głównie na obsłudze rynku turystycznego dostarczając rozwiązania e-commerce między innymi dla firm ubezpieczeniowych i przewozowych oraz kilkutysięcznej sieci firm współpracujących. Firma świadczy również usługi outsourcingowe oraz moderuje rynek turystyczny w zakresie swoich usług. Najsilniejszymi stronami Spółki są dobrze zorganizowana sieć odbiorców oraz własne oprogramowanie, stworzone przez kadrę fachowców o najwyższych, unikalnych kwalifikacjach, w oparciu o zaawansowane narzędzia programistyczne światowych liderów technologii informatycznych.

Dalsza praca nad zastosowanymi rozwiązaniami pozwoliła osiągnąć funkcjonalność umożliwiającą łatwą ich implementację także w innych branżach. Firma realizuje projekty systemów ogólnokrajowych o dużej złożoności technicznej i logistycznej oraz szerokim zakresie funkcjonalnym. Tworzy także mniejsze systemy i podsystemy lokalne.

RSES Sp. z o.o. ul. Storczykowa 57, 52-221 Wrocław NIP 8992908272

+48 796755534