0
Twoje Rezerwacje 0,00 
Cart is empty

Infolinia pn -pt 10:00-18:00

+48 79 67 555 34

Jarmark Adwentowy Görlitz / Budziszyn

Kod oferty:

2302
Autokar
Görlitz
Grupowa
Jarmark bożonarodzeniowy – 1 dzień
Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

Cena od

100

PLN

Cena wyliczona za osobę przy min. 60 os. płatnych

Opis oferty

Görlitz – miasto na wschodzie Niemiec , położone nad Nysą Łużycką, na granicy z Polską (historyczna część Śląska, obecnie w landzie Saksonia). Można to miasto nazwać urbanistycznym klejnotem, pozwala bowiem na odtworzenie historii architektury od średniowiecza aż do czasu obecnego. Jest europejskim dziedzictwem. Najcenniejszym zabytkiem miasta jest renesansowa replika kaplicy Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Budziszyn (Bautzen) – miasto baszt. Spacer po starannie odnowionej Starówce z jej zabytkami, basztami, średniowiecznymi uliczkami i zaułkami, bulwarami i knajpkami zapoznaje z ponad 1000-letnią historią miasta.

Program ramowy

Program ramowy: Wyjazd w godzinach porannych . Przejazd do Görlitz. Spacer po mieście : XV-wieczny kościół św. Piotra i Pawła z dwoma wysokimi wieżami, Dom Biblijny, Dolny Rynek z budynkiem Wagi, Stary i Nowy Ratusz, Fontanna Neptuna, Rathausapotheke oraz „Łuk Szeptu” – gotycki portal łukowy. Czas wolny na Jarmarku Świątecznym. Przejazd do Budziszyna – Bautzen, spacer po miasteczku : Ratusz, Katedra Dwóch Wyznań, Wieża Mikołaja ze średniowiecznym cmentarzem, Wieża Macieja, zamek rezydencyjny Ortenburg, Teatr Zamkowy, Bogata Wieża. Czas wolny na Jarmarku Świątecznym. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Przyjazd do Wrocławia w godzinach wieczornych. Wyjazd w godzinach wieczornych. Przyjazd do Polski w późnych godzinach wieczornych .

Świadczenia w cenie

-Transport autokarem -Opieka pilota -Zestawy audioguide -Ubezpieczenie NNW I KL -1 opiekun na 15 płacących uczestników gratis Cena promocyjna – dotyczy tylko wybranych terminów ( własnego transportu ) , Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektu. Podczas wyjazdów jarmarkowych rezerwacja wstępów jest utrudniona i nie gwarantujemy możliwości wejścia do wybranych obiektów, cena promocyjna dotyczy wyjazdów z WROCŁAWIA i bliskiej okolicy ( inne miejsca na zapytanie )

Dodatkowe opłaty

Obligatoryjnie płatne zestawy słuchawkowe + 10 PLN / osobę

Szczegóły ceny

Cena przy minimum 60 osobach płacących : 100 PLN / osobę

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy – zapraszamy do kontaktu.

Zobacz inne oferty

Shopping Basket