0
Twoje Rezerwacje 0,00 
Cart is empty

Infolinia pn -pt 10:00-18:00

+48 79 67 555 34

Jarmark adwentowy Drezno

Kod oferty:

2301
Autokar
Drezno
Grupowa
Jarmark bożonarodzeniowy – 1 dzień
Fantastyczna , atrakcyjna oferta!

Cena od

140

PLN

Cena przy min. 45 osobach płatnych

Opis oferty

Wycieczki szkolne do Drezna cieszą się dużym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic dziwnego. Drezno oferuje liczne atrakcje turystyczne, rozrywkowe, a także kulinarne. Klasyczny spacer po Dreźnie w trakcie jednego dnia można zrealizować bez problemu. Program wycieczki autokarowej do Drezna uwzględnia wszystkie najważniejsze zabytki stolicy Niemiec.

Program ramowy

Wyjazd do Drezna w godzinach porannych. Przyjazd do miasta przed południem- w pierwszej części dnia proponujemy spacer z pilotem wycieczki po mieście : Pałac Zwinger, Opera, Katedra, Tarasy Brüla, Albertinum, barokowy protestancki kościół Frauenkirche, Zamek Królewski, Porcelanowy Pochód Książąt. Współczesne centrum miasta. W drugiej części dnia indywidualny pobyt na Jarmarku Adwentowym. Drezdeński jarmark to jeden z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych jarmarków adwentowych w Europie. Możecie skosztować przysmaków świątecznych, zakupić unikatowe prezenty, i poczuć magię nadchodzących świąt. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

Świadczenia w cenie

transport autokarem, opieka pilota , ubezpieczenie NNW i KL, opłata TFG, 1 opiekun na 15 uczestników płacących gratis

Dodatkowe opłaty

ewentualne wstępy na życzenie, obligatoryjnie : dopłata do słuchawek audiogude które umożliwiają komfortowe zwiedzanie miasta UWAGA : W programie nie uwzględniono wejść, a spacer po mieście obejmuje obiekty oglądane z zewnątrz.

Szczegóły ceny

Cena przy min. 45 osobach płatnych : 140 PLN / osobę

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu ust.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Jeśli chcesz się dokładnie zapoznać z warunkami transakcji, kalkulacji i otrzymać ofertę dla swojej grupy – zapraszamy do kontaktu.

Zobacz inne oferty

Shopping Basket